KORTY TENISOWE

Sonda 0 nie istnieje!
A A A

Liga "Dzikich Drużyn" zakończona

Na boisku ORLIK 2012 zakończyła się dziś II edycja Letniej Ligi "Dzikich Drużyn". W czterech finałowych meczach nie brakowało emocji, ładnych bramek, a nawet kar indywidualnych. Pierwszy półfinał rozegrali Wojownicy Teletubisia oraz Victorii. Zwycięzcy rundy zasadniczej rozpoczęli ospale i szybko stracili bramkę. Stracony gol zmobilizował faworyta meczu i po kilku minutach był już remis. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2, a drugą połowę zdecydowanie zdominowali Wojownicy, którzy zaaplikowali rywalom pięć bramek. Ostateczny wynik brzmiał 7:2 i Wojownicy Teletubisia awansowali do finału, czekając na zwycięzcę drugiego półfinału, w którym zagrali Hardcory i FC Bronx. Bardzo zacięty pojedynek i świetna tego dnia dyspozycja zawodników z ekipy Hardcory spowodowała, że ostatecznie mecz zakończył się ich zwycięstwem 3:2. W małym finale spotkali się przegrani półfinałów - Victoria i FC Bronx. Ci drudzy przegrywali już 1:3, by ostatecznie doprowadzić do stanu 4:3 na swoją korzyść. Po ostatnim gwizdku sędziego pojedynek zakończył się remisem 4:4 i o zwycięstwie musiały zdecydować rzuty karne, które lepiej wykonywali piłkarze FC Bronx wygrywając serię stosunkiem 5:3. Wielki Finał był bardzo dobrym spotkaniem, obfitował w ciekawe akcje, zawodnicy zaprezentowali niezły poziom sportowy. Piłkarze niemal skopiowali identyczną sytuację jak w meczu o 3 miejsce. Wojownicy Teletubisia prowadzili juz 3:1, by w w drugiej połowie oddać pole przeciwnikowi i przegrać całe spotkanie 4:5. W nagrodę wszyscy uczestnicy ligi otrzymali słodkie upominki, a zawodnicy zwycięskiej drużyny pojadą na mecz ekstraklasy Lecha Poznań.

Turniej finałowy - 25 sierpnia 2009 (wtorek), boisko ORLIK 2012 (ul. Mickiewicza 18)

4.  Victoria

Skład HARDCORÓW: Tomasz KONDAS, Jakub SZOPIŃSKI, Łukasz JARSKI, Jacek KOLANKO, Remigiusz FISZER, Maciej KASPRZYK, Jakub WYSZYŃSKI, Wojciech ROSENTHAL.

Najlepszy zawodnik ligi - DAMIAN THOM (Wojownicy Teletubisia)

Zawody prowadził Jakub Pieniążkowski - instruktor ds. sportu Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej, sędzia Wydziału Sędziowskiego OZPN w Pile