ZCAS TRIO BASKET

 

23 SIERPNIA 2019


GODZ. 18.00


BOISKO ORLIK


WIĘCEJ INFORMACJI


KORTY TENISOWE


Sonda 0 nie istnieje!
A A A

Terminarz IV ligi

Inauguracyjny mecz w IV lidze MLKS "Sparta" Złotów rozegra 8 sierpnia u sebie ze swą imienniczką z Szamotuł. Poniżej prezentujemy terminarz rundy jesiennej.

IV liga gr.płn.

Termin 1 - 8 sierpień 2009 r. - sobota

1922 Lechia Kostrzyn - Sokół Rakoniewice __:__
Nordenia Dopiewo - Zjednoczeni Trzemeszno __:__
Pogoń Lwówek - Warta Międzychód __:__
Luboński FC Luboń - Leśnik BroMargo Margonin __:__
Sparta Złotów - Sparta Szamotuły __:__
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Sokół Pniewy __:__
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Damasławek __:__


Termin 2 - 15 sierpień 2009 r. - sobota

Sokół Pniewy - Polonia Środa Wlkp. __:__
Sparta Szamotuły - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. __:__
Leśnik BroMargo Margonin - Sparta Złotów __:__
Warta Międzychód - Luboński FC Luboń __:__
Zjednoczeni Trzemeszno - Pogoń Lwówek __:__
Sokół Rakoniewice - Nordenia Dopiewo __:__
Grom-Ciepłownik Plewiska - 1922 Lechia Kostrzyn __:__


Termin 3 - 22 sierpień 2009 r. - sobota

Grom-Ciepłownik Plewiska - Nordenia Dopiewo __:__
Pogoń Lwówek - Sokół Rakoniewice __:__
Luboński FC Luboń - Zjednoczeni Trzemeszno __:__
Sparta Złotów - Warta Międzychód __:__
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Leśnik BroMargo Margonin __:__
Polonia Środa Wlkp. - Sparta Szamotuły __:__
Sokół Damasławek - Sokół Pniewy __:__


Termin 4 - 29 sierpień 2009 r. - sobota

Sparta Szamotuły - Sokół Damasławek __:__
Leśnik BroMargo Margonin - Polonia Środa Wlkp. __:__
Warta Międzychód - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. __:__
Zjednoczeni Trzemeszno - Sparta Złotów __:__
Sokół Rakoniewice - Luboński FC Luboń __:__
Grom-Ciepłownik Plewiska - Pogoń Lwówek __:__
1922 Lechia Kostrzyn - Nordenia Dopiewo __:__


Termin 5 - 2 wrzesień 2009 r. - środa

Pogoń Lwówek - 1922 Lechia Kostrzyn __:__

Termin 5 - 5 wrzesień 2009 r. - sobota

Luboński FC Luboń - Grom-Ciepłownik Plewiska __:__
Sparta Złotów - Sokół Rakoniewice __:__
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Zjednoczeni Trzemeszno __:__
Polonia Środa Wlkp. - Warta Międzychód __:__
Sokół Damasławek - Leśnik BroMargo Margonin __:__
Sokół Pniewy - Sparta Szamotuły __:__


Termin 6 - 12 wrzesień 2009 r. - sobota

Leśnik BroMargo Margonin - Sokół Pniewy __:__
Warta Międzychód - Sokół Damasławek __:__
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Środa Wlkp. __:__
Sokół Rakoniewice - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. __:__
Grom-Ciepłownik Plewiska - Sparta Złotów __:__
1922 Lechia Kostrzyn - Luboński FC Luboń __:__
Nordenia Dopiewo - Pogoń Lwówek __:__


Termin 7 - 19 wrzesień 2009 r. - sobota

Luboński FC Luboń - Nordenia Dopiewo __:__
Sparta Złotów - 1922 Lechia Kostrzyn __:__
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Grom-Ciepłownik Plewiska __:__
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Rakoniewice __:__
Sokół Damasławek - Zjednoczeni Trzemeszno __:__
Sokół Pniewy - Warta Międzychód __:__
Sparta Szamotuły - Leśnik BroMargo Margonin __:__


Termin 8 - 26 wrzesień 2009 r. - sobota

Warta Międzychód - Sparta Szamotuły __:__
Zjednoczeni Trzemeszno - Sokół Pniewy __:__
Sokół Rakoniewice - Sokół Damasławek __:__
Grom-Ciepłownik Plewiska - Polonia Środa Wlkp. __:__
1922 Lechia Kostrzyn - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. __:__
Nordenia Dopiewo - Sparta Złotów __:__
Pogoń Lwówek - Luboński FC Luboń __:__


Termin 9 - 3 październik 2009 r. - sobota

Sparta Złotów - Pogoń Lwówek __:__
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Nordenia Dopiewo __:__
Polonia Środa Wlkp. - 1922 Lechia Kostrzyn __:__
Sokół Damasławek - Grom-Ciepłownik Plewiska __:__
Sokół Pniewy - Sokół Rakoniewice __:__
Sparta Szamotuły - Zjednoczeni Trzemeszno __:__
Leśnik BroMargo Margonin - Warta Międzychód __:__


Termin 10 - 10 październik 2009 r. - sobota

Zjednoczeni Trzemeszno - Leśnik BroMargo Margonin __:__
Sokół Rakoniewice - Sparta Szamotuły __:__
Grom-Ciepłownik Plewiska - Sokół Pniewy __:__
1922 Lechia Kostrzyn - Sokół Damasławek __:__
Nordenia Dopiewo - Polonia Środa Wlkp. __:__
Pogoń Lwówek - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. __:__
Luboński FC Luboń - Sparta Złotów __:__


Termin 11 - 17 październik 2009 r. - sobota

Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Luboński FC Luboń __:__
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń Lwówek __:__
Sokół Damasławek - Nordenia Dopiewo __:__
Sokół Pniewy - 1922 Lechia Kostrzyn __:__
Sparta Szamotuły - Grom-Ciepłownik Plewiska __:__
Leśnik BroMargo Margonin - Sokół Rakoniewice __:__
Warta Międzychód - Zjednoczeni Trzemeszno __:__


Termin 12 - 24 paŸdziernik 2009 r. - sobota

Sokół Rakoniewice - Warta Międzychód __:__
Grom-Ciepłownik Plewiska - Leśnik BroMargo Margonin __:__
1922 Lechia Kostrzyn - Sparta Szamotuły __:__
Nordenia Dopiewo - Sokół Pniewy __:__
Pogoń Lwówek - Sokół Damasławek __:__
Luboński FC Luboń - Polonia Środa Wlkp. __:__
Sparta Złotów - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. __:__


Termin 13 - 31 październik 2009 r. - sobota

Polonia Środa Wlkp. - Sparta Złotów __:__
Sokół Damasławek - Luboński FC Luboń __:__
Sokół Pniewy - Pogoń Lwówek __:__
Sparta Szamotuły - Nordenia Dopiewo __:__
Leśnik BroMargo Margonin - 1922 Lechia Kostrzyn __:__
Warta Międzychód - Grom-Ciepłownik Plewiska __:__
Zjednoczeni Trzemeszno - Sokół Rakoniewice __:__


Termin 14 - 7 listopad 2009 r. - sobota

Grom-Ciepłownik Plewiska - Zjednoczeni Trzemeszno __:__
1922 Lechia Kostrzyn - Warta Międzychód __:__
Nordenia Dopiewo - Leśnik BroMargo Margonin __:__
Pogoń Lwówek - Sparta Szamotuły __:__
Luboński FC Luboń - Sokół Pniewy __:__
Sparta Złotów - Sokół Damasławek __:__
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Polonia Środa Wlkp. __:__


Termin 15 - 11 listopad 2009 r. - Środa

Sokół Damasławek - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. __:__
Sokół Pniewy - Sparta Złotów __:__
Sparta Szamotuły - Luboński FC Luboń __:__
Leśnik BroMargo Margonin - Pogoń Lwówek __:__
Warta Międzychód - Nordenia Dopiewo __:__
Zjednoczeni Trzemeszno - 1922 Lechia Kostrzyn __:__
Sokół Rakoniewice - Grom-Ciepłownik Plewiska __:__

Termin 16 - 14 listopad 2009 r. - sobota

Sokół Rakoniewice - 1922 Lechia Kostrzyn __:__
Zjednoczeni Trzemeszno - Nordenia Dopiewo __:__
Warta Międzychód - Pogoń Lwówek __:__
Leśnik BroMargo Margonin - Luboński FC Luboń __:__
Sparta Szamotuły - Sparta Złotów __:__
Sokół Pniewy - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. __:__
Sokół Damasławek - Polonia Środa Wlkp. __:__

 
Ta strona wykorzystuje pliki cookies niezbędne do działania silnika strony oraz w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.