ZŁOTOWSKA LIGA FUTSALU

 

HALA ZŁOTOWIANKA

 

16 XII 2019

GODZ. 18.30

 

TERMINARZ LIGI

ZŁOTOWSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

 

HALA ZŁOTOWIANKA

 

12 XII 2019

GODZ. 18:30

 

TERMINARZ LIGI


Sonda 0 nie istnieje!
A A A

WYNIKI KONKURSU "ECO-ZWIERZAK"

 

 

 

Zestawienie osób nagrodzonych w konkursie na wykonanie „ECO ZWIERZAKA”

 

Kategoria I – uczniowie szkół podstawowych

 

I miejsce – NATALIA ZDRENKA – Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie (SOWA)

II miejsce – ADA ZIELIŃSKA – Szkoła Podstawowa w Okonku (DZIK)

III miejsce – KATARZYNA CIEŚLIK – Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie (KURA)

 

Wyróżnienia:

  1. Joanna Zalewska – Szkoła Podstawowa w Okonku (WRÓBELEK)

  2. Izabela Balcer – Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie (JEŻ)

  3. Anna Bulicz – Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie (PAPUGA)

 

Kategoria II – uczniowie szkół gimnazjalnych i średnich

 

I miejsce – DARIA PAWLIKOWSKA I KATARZYNA PYDYNKOWSKA –
Zespół Szkół Nr 3 w Wałczu (MAMUT)

II miejsce – DANIEL NIŻYŃSKI – Gimnazjum Nr 4 w Pile (JELONEK)

II miejsce – DAGMARA BEŁKA – Liceum Ogólnokształcące im. M Skłodowskiej-Curie
w Złotowie (ŁABĘDŹ)

III miejsce – PAULINA ZIAJA – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile

(MYSZKI)

 

Wyróżnienia:

  1. Przemysław Dziuba - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile (MIŚ)

  2. Przemysław Giczela – Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Łobżenicy (JELONEK)

  3. Katarzyna Karwat – Zespół Szkół Spożywczych im. Stanisława Staszica w Krajence (DZIK)

  4. Sandra Wasiela - Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie (OŚMIORNICA)

  5. Karol Muszyński - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile (SOWA)

 

 

Kategoria III – dorośli

 

I miejsce – PRZEMYSŁAW GALLUS – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Złotowie

(JEŻ)

II miejsce – ELŻBIETA WRZESZCZ – Biblioteczny Klub Artystów „PASJA” w Złotowie

(KOT)

III miejsce – KAROL ROGGENBUCK - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Złotowie

(BOCIAN)

 

 

Wyróżnienia:

1. Ernest Jałoszyński - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Złotowie (KOBRA)

2. Edward Bień - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Złotowie (ŻÓŁW)

3. Jolanta Surma - Biblioteczny Klub Artystów „PASJA” w Złotowie (MOTYL)

 

 
Ta strona wykorzystuje pliki cookies niezbędne do działania silnika strony oraz w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.