ZŁOTOWSKA LIGA FUTSALU

 

HALA ZŁOTOWIANKA

 

16 XII 2019

GODZ. 18.30

 

TERMINARZ LIGI

ZŁOTOWSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

 

HALA ZŁOTOWIANKA

 

12 XII 2019

GODZ. 18:30

 

TERMINARZ LIGI


Sonda 0 nie istnieje!
A A A

Złotów pokonał Wągrowiec

Styl klasyczny – chłopcy, gr. „B”
1. Jacek Janowski (Złotów)
2. Wiktor Szczepanowski (Wągrowiec)
3. Szymon Wicher (Wągrowiec)

Styl klasyczny – dziewczęta, gr. „B”
1. Zuzanna Pilarska (Wągrowiec)
2. Weronika Karczewska (Wągrowiec)
3. Zuzanna Sobiechowska (Złotów)

Styl klasyczny – chłopcy, gr. „C”
1. Bartosz Gorgiel (Wągrowiec)
2. Marceli Gmurczyk (Złotów)
3. Łukasz Budnik (Złotów)

Styl klasyczny – dziewczęta, gr. „C”
1. Klaudia Czarnecka (Wągrowiec)
2. Sara Tomasik (Złotów)
3. Wiktoria Owczarzak (Wągrowiec)

Styl grzbietowy – chłopcy, gr. „A”
1. Bartłomiej Jaroch (Złotów)
2. Kajetan Mazur (Wągrowiec)
3. Stanisław Górecki (Złotów)

Styl grzbietowy – dziewczęta, gr. „A”
1. Joanna Robaszkiewicz (Wągrowiec)
2. Amelia Kania (Złotów)
3. Marika Fornalska (Złotów)

Styl grzbietowy – chłopcy, gr. „B”
1. Cyprian Bartkowiak (Wągrowiec)
2. Paweł Blicharz (Złotów)
3. Adam Wiśniewski (Złotów)

Styl grzbietowy – dziewczęta, gr. „B”
1. Eliza Podgórska (Złotów)
2. Aleksandra Cybulska (Złotów)
3. Marta Blicharz (Złotów)

Styl grzbietowy – chłopcy, gr. „C”
1. Wiktor Witkowski (Złotów)
2. Igor Kraczowski (Złotów)
3. Cezary Łoboda (Złotów)

Styl grzbietowy – dziewczęta, gr. „C”
1. Klaudia Czarnecka (Wągrowiec)
2. Ewelina Reczulska (Złotów)
3. Agata Kuliberda (Wągrowiec) 

Styl dowolny – chłopcy (przedszkolaki)
1. Bartek Reczkowski (Złotów)
2. Maciej Muszyński (Wągrowiec) 
3. Marek Daszkiewicz (Złotów)

Styl dowolny – dziewczęta (przedszkolaki)
1.Zuzanna Igman (Złotów)
2.Dobrochna Krenc (Wągrowiec) 
3.Gabriela Wojtecka (Wągrowiec)

Styl dowolny – chłopcy, gr. „A”
1. Stanisław Górecki (Złotów)
2. Miłosz Szwed (Wągrowiec)
3. Bartłomiej Jaroch (Złotów)

Styl dowolny – dziewczęta, gr. „A”
1. Amelia Kania (Złotów)
2. Joanna Robaszkiewicz (Wągrowiec)
3. Marika Fornalska (Złotów)

Styl dowolny – chłopcy, gr. „B”
1. Jacek Janowski (Złotów)
2. Borys Nowicki (Złotów)
3. Szymon Wicher (Wągrowiec)

Styl dowolny – chłopcy, gr. „C”
1. Mariusz Mrotek (Złotów)
2. Igor Kraczowski (Złotów)
3. Mikołaj Jagodziński (Złotów)

Styl dowolny – dziewczęta, gr. „C”
1. Martyna Domagała (Wągrowiec)
2. Ewelina Reczulska (Złotów)
3. Danuta Korbal (Wągrowiec)

Styl zmienny – chłopcy, gr. „D”
1. Bartosz Pająk (Złotów)
2. Patryk Hermann (Wągrowiec)
3. Damian Starszak (Wągrowiec)

Styl zmienny – dziewczęta, gr. „D”
1. Kamila Miężalska (Wągrowiec)
2. Jadwiga Cieślak (Złotów)
3. Kasandra Jułga (Wągrowiec)

Styl motylkowy – chłopcy, gr. „C”
1. Mariusz Mrotek (Złotów)
2. Bartosz Gorgiel (Wągrowiec)
3. Mikołaj Jagodziński (Złotów)

 
Ta strona wykorzystuje pliki cookies niezbędne do działania silnika strony oraz w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.