,

,

,

Złotowska Liga Piłki Siatkowej

Złotowska Liga Piłki Siatkowej

Po raz dwunasty zapraszamy fanów siatkówki do udziału w rozgrywkach ligowych! ZCAS Złotowska Liga Siatkówki wystartuje 05 listopada br. 

Mecze tradycyjnie będą rozgrywane w Hali Złotowianka przy ul. Bohaterów Westerplatte 9a w czwartki, o godzinie 18:30 oraz 20:00.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem ligi, pobrania formularza zgłoszeniowego (pliki PDF poniżej) i przesłania na adres e-mail: sport.zcas@zlotow.pl najpóźniej do 25 października br.

 

 

Wyniki półfinałów (8/10/2020):

ZABAJKA STAWNICA - MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA PIŁA 3:2 (19,-15,21,-12,12)

FIEDY TRANS - PIL GAZ PIŁA 3:0 (19,14,20)

 

FINAŁ ZCAS ZŁOTOWSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ - XI EDYCJA 2019/2020

Hala Złotowianka – 10 października 2020

 

FINAŁ

ZABAJKA STAWNICA – FIEDY TRANS 3:1 (21,-24,22,25)

ZABAJKA STAWNICA: Adam Kołakowski, Dawid Kapoła, Wojciech Herman, Piotr Judycki, Dariusz Albin, Ireneusz Łoboda, Filip Oleksiński, Remigiusz Kabatek, Patrycja Jurkiewicz, Bartek Leśniewski, Patryk Mazajczyk.

FIEDY-TRANS: Mariusz Fiedurek, Igor Waloch, Karolina Czerwińska, Szymon Łukasik, Adam Dyczkowski, Paweł Misiak, Kacper Goździkowski, Jakub Śliwiński, Adam Trzaska.

 

Mecz o 3 miejsce

MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA PIŁA – PIL GAZ PIŁA 3:1 (19,18,-21,14)

MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA PIŁA: Mariusz Witkowski, Tomasz Lus, Tobiasz Trawiński, Maciej Kowalski, Anna Winkler, Tomasz Drzycimski, Michał Pankau.

PIL GAZ PIŁA: Arkadiusz Plewa, Dawid Tucholski, Bartek Jaworski, Eliza Kazana, Karol Wróblewski.

 

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy Zagrywający – Maciej Hermann (Zabajka Stawnica)

Najlepsza Przyjmująca – Karolina Czerwińska (Fiedy Trans)

Najlepsza Rozgrywająca – Patrycja Jurkiewicz (Zabajka Stawnica)

Najlepszy Atakujący – Tobiasz Trawiński (MEC Pila)                                                        

Najlepszy Blokujący – Dawid Tucholski (Pila Gaz Piła)                                                    

MVP ligi – Jakub Śliwiński (Fiedy Trans)

 

Nagrody wręczyli: 

Agnieszka Jęsiek-Barabasz – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Złotowie

Tadeusz Drobczyński - Dyrektora ZCAS

Jakub Pieniążkowski – Przewodniczący Rady Miejskiej w Złotowie

Marek Szwalgun – sędzia główny 

 

GALERIA ZDJĘĆ - 8/10/2020 - zlotowskie.pl

GALERIA ZDJĘĆ - 10/10/2020 - zlotowskie.pl